Potrzebujesz pomocy?
Zawsze możesz się z nami skontaktować prze komunikator w dolnym prawym rogu!
lub
Zostaw numer. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
* Zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych, zawartą w dokumencie Informacja Administratora danuch osobowych »

Oferta dodana do obserwowanych

Regulamin

Wszystkie znaki firmowe, towarowe, loga oraz oznaczenia produktów są własnością tych osób, firm, instytucji. Wykorzystywane są w portalu tylko i wyłącznie do celów informacyjnych.

Informacje zawarte w portalu
Podanie danych kontaktowych w formularzu końcowym w blacha.pl wymaga podania informacji o użytkowniku poprzez wypełnienie formularza, w którym należy podać informacje kontaktowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) oraz informacje dot. prowadzonej działalności. Informacje zawarte w formularzu są wykorzystywane przez blacha.pl do kontaktów z użytkownikami portalu oraz ciągłego dostosowywania zawartych na stronie informacji do potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników.

Anonimowość
Internauci korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi do czasu aż zadecydują, że chcą podać dane kontaktowe do zrealizowania zamówienia.

Ochrona danych i zachowanie poufności
Wszystkie dane o użytkownikach uzyskane przez blacha.pl za pośrednictwem portalu są przechowywane i przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo, zgodnie z przepisami polskiego prawa. Jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności przy opuszczaniu naszego portalu, aby nikt postronny nie mógł wykorzystywać lub zmieniać Twoich informacji. Prosimy o zachowanie ostrożności w udostępnianiu i przechowywaniu danych użytkownika i haseł.

Zmiany w zasadach zachowania poufności
blacha.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym dokumencie. W związku z tym prosimy użytkowników o okresowe sprawdzanie treści dokumentu w celu zapoznania się z ewentualnymi zmianami.

Prawa autorskie
Serwis internetowy został wdrożony przez firmę sidius.pl Żadna część tego portalu nie może być kopiowana bez pisemnej zgody Tanie Blachy BLACHTEX. Wszystkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie portalu blacha.pl nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone zdjęcia jedynie przykładowo obrazowo obrazują prezentowane treści.

 

Oddziały Blachtex
Gwarancja najniższej ceny od BLACHTEX

Najtańsze blachy na Podkarpaciu, posiadamy w ofercie:

 • Blachy trapezowe
 • Blachodachówki
 • Blachy płaskie
 • Rynny PVC/Stalowe
 • Obróbki blacharskie, parapety stalowe
 • Sztachety oraz akcesoria dachowe
 • 2024 BLACHTEX - najtańsze blachy dachowe. All right reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone
  Korzystanie ze stron oznacza akceptacje regulaminu.    Regulamin Polityka Cookies Nota Prawna
  obróbki blacharskie Żegiestów Zdrój tania blacha trapezowa Roczyny tania blacha dachowa Rabka-Zdrój